Usługi, które możemy dla Ciebie zrealizować

Poniżej przedstawiamy usługi, które możemy dla Ciebie zrealizować. Jeżeli wiesz czego potrzebujesz umów się na darmową konsultację, aby ustalić szczegóły.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dedykowane oprogramowanie

Jeśli potrzebujesz dedykowanego oprogramowania szytego na miare to trafiłeś w dobre miejsce. Jesteśmy w stanie urzeczywistnić Twój pomysł.

MVP Produktu

Masz pomysł na startup i potrzebujesz MVP produktu? Jesteśmy w stanie stworzyć go dla Ciebie na podstawie dostarczonych wymagań.

Sklepy internetowe

Rynek e-commerence jest jednym z najlepiej rozwijających się rynków. Jesli potrzebujesz sklepu internetowego to możemy go dla Ciebie stworzyć.

Strony WWW

Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych  stron internetowych dostosowanych do Twoich potrzeb. Od początku do końca.

Aplikacje mobilne

Jeśli potrzebujesz dedykowanej aplikacji na system IOS lub Android to trafiłeś w dobre miejsce.

Utrzymanie systemu

Po utworzeniu systemu informatycznego możemy go dla Ciebie utrzymywać.

Dedykowane oprogramowanie i produkty MVP

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż zwykła strona WWW to trafiłeś w dobre miejsce. Jesteśmy w stanie urzeczywistnić Twój pomysł.

 Nasz software house zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania w języku Java oraz w technologiach, które utożsamiają się z tym językiem.

Głównym naszym zajęciem jest tworzenie systemów informatycznych dla firm, które wspomagają ich funkcjonowania oraz zwiększają zyski.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy stworzyć system szyty na miarę lub MVP produktu dla Twoje starupu.

 

Języki oraz technologię, w których się specjalizujemy

Po pierwszej konsultacji dobierzemy odpowiednie technologie dla Twojego projektu.

Strony WWW

Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy, dlatego warto ją posiadać. Napisz do nas a porozmawiamy o szczegółach Twojej nowej strony WWW.

Do tworzenia stron internetowych wykorzystujemy niezwykle popularny system CMS WordPress.

Każda z utworzonych przez nasz stron jest nowoczesna oraz responsywna czyli wygląda bardzo dobrze na smartfonie, komputerze oraz tablecie.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne są bardzo popularne ponieważ każdy z nas w kieszeni nosi mały komputer. Jeżeli potrzebujesz własnej aplikacji mobilnej to możemy ją dla Ciebie stworzyć.

Aplikacje mobilne, które tworzymy są natywne, a to oznacza, że raz utworzona aplikacja będzie mogła zostać uruchomiona na smartfonie z systemem IOS oraz Android.

Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły Twojej nowej aplikacji mobilnej

Sklepy internetowe

Obecnie już nie trzeba wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy, wystarczy, że znajdziesz w internecie sklep internetowy i złożysz zamówienie. Jeśli chcesz mieć swój własny sklep internetowy to trafiłeś w dobre miejsce.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie sklep internetowy, w którym będziesz mógł sprzedawać co tylko zechcesz.

Rynek e-commerce rośnie z dnia na dzień dlatego jest to bardzo dobry pomysł na biznes.

Jeśli chcesz stworzyć swój własny sklep internetowy to zapraszamy do kontaktu.

Gotowy aby porozmawiać o Twoim projekcie?

Polityka Prywatności